SZTUKOBRANIE-TARGI MŁODEJ SZTUKI vol.IV

IV edycja SZTUKOBRANIA to zupełnie nowa odsłona wydarzenia, w którym swoje prace zaprezentują nie tylko najlepsi młodzi artyści z Polski, studenci i absolwenci uczelni artystycznych, ale również twórcy niezależni i wyjątkowo utalentowani.

Różnorodność Targów podkreślą reprezentując różne style, szkoły i środowiska artystyczne. SZTUKOBRANIE to dwudniowe wydarzenie skupiające w jednym miejscu grupę znakomitych – młodych nie tylko wiekiem, ale i duchem – twórców sztuki współczesnej, umożliwiające nawiązanie kontaktów z klientami, kolekcjonerami oraz galeriami.

Poprzednie edycje udowodniły, że Targi są równocześnie doskonałym początkiem kariery artystycznej jak i szansą dla każdego, kto chciałby za przystępną cenę stać się posiadaczem dobrej niekonwencjonalnej sztuki na swój własny, prywatny użytek. Bycie posiada­czem w ówczesnych czasach towaru luksusowego jakim niewątpliwie jest Sztuka, oprócz tego, że zwiększa prestiż osoby, która tą Sztukę kupuje i chce się nią otaczać, jest przede wszystkim pewną inwestycją dla tych, dla których słowa: piękno, wrażliwość, sztuka… nie są ani obojętne ani obce.

SZTUKOBRANIE udowodniło, że sztuka jest na wyciągnięcie ręki i każdy może być w jej posiadaniu. Dodatkowo możliwość bezpośredniego obcowania z artystami, pozwala przyjrzeć się z bliska nowym trendom w sztuce, wymianę doświadczeń oraz współuczestnictwo w szeroko pojętej kulturze. Poszukiwacze młodych talentów, kolekcjonerzy, osoby, które lubią otaczać się pięknem – każdy znajdzie tutaj coś interesującego dla siebie… Na Targach Młodej Sztuki będzie można zobaczyć i kupić bezpośrednio prace młodych twórców, tj: malarstwo, grafikę tradycyjną, fotografię, rzeźbę, ceramikę.

TARGI MŁODEJ SZTUKI – SZTUKOBRANIE odbędą się w dniach 7-8 grudnia 2013 r. w Salach Balowych Pałacu pod Baranami, na Rynku Głównym 27 w Krakowie, w godz.11 – 18.

www.facebook.com/sztukobranie
SZTUKOBRANIE baner na fb