ŁUKASZ

JACEK

ARTIST

1063859_1384001605152329_720724743_o

 

Nazywam się Łukasz Jacek, urodziłem się w 1978 roku w Krakowie. W lipcu 2012 roku obroniłem dyplom magisterski z malarstwa sztalugowego na krakowskiej ASP, w pracowni profesor Teresy Kotkowskiej – Rzepeckiej. Aneks do dyplomu wykonałem w pracowni malarstwa ściennego profesora Romana Łaciaka. W 2010 roku obroniłem dyplom licencjacki z malarstwa na Krakowskiej Akademii imienia Frycza Modrzewskiego w pracowni profesora Stanisława Wiśniewskiego a wcześniej w 1998 ukończyłem Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie (dyplomy z fotografii oraz z projektowania przestrzennego). Jeszcze wcześniej, w szkole podstawowej byłem dwukrotnie stypendystą Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w dziedzinie malarstwa.
Brałem udział w kilku wystawach indywidualnych i  zbiorowych między innymi w klubie „Kazimierz”, w pubie „Wręga”, w galerii M klubu Kuźnia, w Teatrze Stu, Galerii „Zajazd” Dworku Białoprądnickiego oraz w „Sztukobraniu” odbywającym się w Pałacu pod Baranami gdzie moje szkice z powodzeniem licytowano. Z kolei inne moje obrazy zostały wylicytowane i sprzedane na aukcji Młodej Sztuki w Desie.
Obecnie zajmuję się głównie abstrakcją, którą rozumiem jako proces swoistej krystalizacji duchowości w materię malarską.
Realizacje ścienne wykonywałem w szkole podstawowej w dawnym budynku Imki w Krakowie, oraz we wnętrzu klatki schodowej bloku przy ulicy Felińskiego w Krakowie.

Moje obrazy można zobaczyć między innymi na stronach:

www.galeria201.pl

www.facebook.com/Galreia201

 

www.lukaszjacek.pl

MD2 MD5 MD9Sz12s12x22

 

 

 

 

 

 

 

 

BialyObraz2
Please enter your name.
Please enter your email.
Please enter your phone number.
Please enter your messages.
loading...

Latest Listing by ŁUKASZ

JACEK