AGATA

HARAS

ARTIST

Agata-4077

Illustrator & Graphic Designer. Absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie oraz Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej.

Obecnie jest na studiach podyplomowych Design Management prowadzonych przez IGP oraz WSH w Warszawie.Zawodowo pracuje jako Creative Designer.
Jest głównym projektantem aplikacji ZineINC™ odpowiedzialnym za jego dalszy rozwój graficzny i funkcjonalny. Współpracuję z Browarem Rzemieślniczym “Pracownia Piwa” z Modlniczki.

Odkąd pamięta rysuje, ilustruje i maluje, jej świat wyobraźni nie ma granic. Ulubione techniki: rysunek odręczny, malarstwo olejne oraz akryl. Tworzy odręcznie ilustracje do różnego typu publikacji. Najnowszy projekty to seria “Animal World” oraz “Women Machine”. Jest również autorką rysunkowej postaci (swoiste alter ego) Nice Doe,która narodziła się w październiku 2010 roku.
Od tamtego czasu zwiedza, odkrywa, poznaje…W swojej ilustracjach i obrazach niestrudzenie szuka powiązania pomiędzy światem wyobraźni a otaczającą ją rzeczywistością.

Blog osobisty:
nicedoe.pl
Portfolio:
www.behance.net/AgataHaras

Prace można zakupić kontaktując się przez e-maila:
agata.lsp@gmail.com

Please enter your name.
Please enter your email.
Please enter your phone number.
Please enter your messages.
loading...

Latest Listing by AGATA

HARAS