Wernisaż wystawy Młoda Sztuka w Starym Mieście

Fundacja New Era Art ma przyjemność zaprosić Państwa na wernisaż wystawy Młoda Sztuka w Starym Mieście vol.III, który odbędzie się w piątek 21/07/2017 o godz.19.00 w Galerii New Era Art ul.Rynek Główny 27, Kraków (wejście od ul. św.Anny).

“Młoda Sztuka w Starym Mieście vol.III” to akcja sprzedażowa mająca na celu umożliwienie młodym, rozpoczynającym swoją karierę artystyczną twórcom zaprezentowanie swoich prac szerszemu gronu odbiorców w galerii znajdującej się w samym sercu Krakowa. W tym roku odbędzie się już trzecia edycja tego wydarzenia. Dzięki wystawie, młodzi artyści i artystki mają szansę zdobyć doświadczenie w zakresie prezentacji oraz promocji swoich działań artystycznych. Na wystawie zostaną zaprezentowane prace ponad 20 osób pochodzących z różnorodnych środowisk twórczych. Wystawa ma na celu pokazanie złożoności i ogromnego zróżnicowania aktywności twórczych oraz zachęcenie szerokiego grona odbiorców do zakupu prac młodych artystów i artystek.

Będziemy bardzo wdzięczni za udostępnienie informacji o wystawie na Państwa stronie internetowej lub w mediach społecznościowych i pomoc w jej promocji. W załączniku pozwalam sobie przesłać plakat do wystawy oraz grafikę  w formacie dostosowanym do portalu Facebook.

Link do wydarzenia na FB:

http://bit.do/Mloda_Sztuka